نام کاربری:   کلمه عبور:        کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  |  ثبت نام

بسم الله الرحمن الرحیم

حمد و سپاس خدائی را که در یگانگی خود بلند مرتبه و در تنهائی و فرد بودن خود نزدیک است.در قدرت و سلطه خود با جلالت و درارکان خود عظیم است.علم او به همه چیز احاطه دارد در حالی که در جای خود است و همه مخلوقات را با قدرت و برهان خود تحت سیطره دارد.
همیشه مورد سپاس بوده و همچنان مورد ستایش خواهد بود.صاحب عظمتی که از بین زفتنی نیست.ابتدا کننده اوست و هرکاری بسوی او باز میگردد.
بوجود آورنده بالا برده شده ها(کنایه از آسمان و افلاک) و پهن کننده گسترده ها(کنایه از زمین)، یگانه حکمران زمین ها و آسمان ها ، پاک و منزه و تسبیح شده ، پروردگار ملائکه و روح، تفضل کننده بر همه آنچه خلق کرده و لطف کننده بر هر آنچه بوجود آورده است.هر چشمی زیر نظر اوست ولی چشم ها او را نمی بینند.
کرم کننده و بردبار و تحمل کننده است.رحمت او همه چیز را فرا گرفته و با نعمت خود بر همه آنها منت گذارده است.در انتقام گرفتن خود عجله نمی کند و به آنچه از عذابش که مستحق آنند مبادرت نمی ورزد.
باطنها و سیره ها را می فهمد و ضمایر را می داند و پنهانها بر او مخفی نمی ماند و مخفی ها بر او مشتبه نمی شود.او راست احاظه بر هر چیزی و غلبه بر همه چیز و قوت در هر چیزی و قدرت بر هر چیزی و مانند او شئی نیست.اوست بوجود آورنده شئی(چیز)هنگامی که چیزی نبود.دائم و زنده است، و به قسط و عدلقائم است.نیست خدائی جز او که با عزت و حکیم است.
بالاتر از آنست که چشمها او را درک کممدولی او چشمها را درک می کند و او لطف کننده و آگاه است.هیچ کس نمی تواند با دیدن به صفت او راه یابد، و هیچکس به چگونگی او از سرّ و آشکار دست نمی یابد مگر به آنچه خود خداوند عز و جل راهنمائی کرده است.
گواهی می دهم برای او که اوست خدائی که قدس و پاکی و منزه بودن او روزگار را پر کرده است. او که نورش ابدیت را فرا گرفته است.او که دستورش را بدون مشورتِ مشورت کننده ای اجرا می کند و در تقدیرش شریک ندارد و در تدبیرش کمک نمی شود.
آنچه ایجاد کرده بدون نمونه و مثالی تصویر نموده و آنچه خلق کرده بدون کمک از کسی و بدون زحمت و بدون احتیاج به فکر و حیله خلق کرده است.آنها را ایحاد کرد پس بوجود آمدند و خلق کرد پس ظاهر شدند.پس اوست خدائی که جز او خدائی نیست، صنعت او محکم و کار او زیباست، عادلی که ظلم نمی کند و کرم کننده ای که کارها بسوی او باز می گردد.
و شهادت می دهم که اوست خدائی که همه چیز در مقابل عظمت او تواضع کرده و همه چیز در مقابل عزت او ذلیل شده و همه چیز در برابر قدرت او سر تسلیم فرود آورده و همه چیز دربرابر هیبت او خاضع شده است.
پادشاه پادشاهان و گرداننده افلاک و مسخّر کننده آفتاب و ماه ، که همه با زمان تعیین شده در حرکت هستند.شب را بر روی روز و روز را بر روی شب می گرداند که بسرعت در پی آن می رود.درهم شکننده هر زورگوی با عناد، و هلاک کننده هر شیطان سر پیچ و متمرّد.
برای او ضدی و همراه او معارضی نبوده است.یکتا و بی نیاز است.زائیده نشده و نمی زاید و برای او هیچ همتائی نیست.خدای یگانه و پروردگار با عظمت.می خواهد پس به انجام می رساند، و اراده می کند پس مقدر می نماید، و می داند وپس به شماره می آورد.می میراند و زنده می کند، فقیر می کند و غنی می نماید ، می خنداند و می گریاند، نزدیک می کند و دور می نماید، منع می کند و عطا می نماید.پادشاهی از آن او و حمد و سپاس برای اوست.خیر به دست اوست و او بر هر چیزی قادر است.
شب را در روز و روز را در شب فرو می برد، نیست خدائی جز او که با عزت و آمرزنده است.اجابت کننده دعا، بسیار عطا کننده ، شمارنده نفَسها و پروردگار جن و بشر، که هیچ امری بر او مشکل نمی شود، و فریاد دادخواهان او را منضجر نمی کند ، و اصرار اصرارکنندگان بر او مشکل نمی شود، نگهدارنده صالحین و موفق کننده رستگاران و صاحب اختیار مومنین و پروردگار عالمیان.خدائی که از هر آنچه خلق کرده مستحق است که او را در هر حالی شکر و سپاس گویند.
او را سپاس بسیار می گویم و دائما شکر می نمایم، چه در آسایش و چه در گرفتاری، چه در حال شدت و چه در حال آرامش . و به او و ملائکه اش و کتابهایش و پیامبرانش ایمان می آورم.دستور او را گوش می دهم و اطاعت او را تسلیم می شوم.بعنوان رغبت در اطاعت او ترس از عقوبت او ، چرا که اوست خدائی که نمی توان از مکر او در امان بود و از ظلم او هم ترس نداریم(یعنی ظلم نمی کند)

کتابچه "اربعین، اجتماع قلب ها"

... وَ لَوْ أَنَّ أَشْيَاعَنَا وَفَّقَهُمْ اللَّهُ لِطَاعَتِهِ عَلَى اجْتِمَاعٍ مِنَ الْقُلُوبِ فِي الْوَفَاءِ بِالْعَهْدِ عَلَيْهِمْ لَمَا تَأَخَّرَ عَنْهُمُ الْيُمْنُ بِلِقَائِنَا وَ لَتَعَجَّلَتْ لَهُمُ السَّعَادَةُ بِمُشَاهَدَتِنَا عَلَى حَقِّ الْمَعْرِفَةِ وَ صِدْقِهَا مِنْهُمْ بِنَا فَمَا يَحْبِسُنَا عَنْهُمْ إِلَّا مَا يَتَّصِلُ بِنَا مِمَّا نَكْرَهُهُ وَ لَا نُؤْثِرُهُ مِنْهُمْ وَ اللَّهُ الْمُسْتَعانُ وَ هُوَ حَسْبُنَا وَ نِعْمَ الْوَكِيلُ .
الإحتجاج على أهل اللجاج    ج‏2   ص 499
بی تردید اجتماع و اصلاح قلوب شیعیان آرزوی قلبی مولایمان امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد ....
 محرم و مراسم و آئین های مقدس و با شکوه آن فرصتی است تا مؤمنین زیرخیمه این صاحب عزای دلسوخته و "پدر مهربان" مشق همدلی و همبستگی کنند.
گروه تحقیق و مطالعه "پدرمهربان" با هدف تذکّر به ارزش و جایگاه این پیوند مقدس و دعوت به آن ، به ویژه در ایام اربعین و حرکت عظیم و شکوهمند جهانی به مقصد بارگاه حسینی، اقدام به تهیه کتابچه ای به نام "اربعین،اجتماع قلب ها" در سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی نموده است.
علاقمندان و عزاداران گرامی می توانند برای تهیه کتابچه به شماره 09392404609 پیام ارسال نمایند.
ضمناً  قیمت هر کتابک 500 تومان است که صرف تأمین هزینه چاپ های بعدی خواهد شد.