نام کاربری:   کلمه عبور:        کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  |  ثبت نام
image

کودکان یمنی


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از الوقت، به‌ دنبال تصمیم اخیر «بان کی مون» دبیرکل سازمان ملل مبنی برحذف نام عربستان از لیست سیاه ناقضان حقوق کودکان یمن، یک کود یمنی در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل اعتراض خود را نسبت به این اقدام ابراز داشت.

متن نامه به شرح زیر است؛

جناب آقای بان کی مون

من و دوستانم تصمیم گرفتیم برای حمایت از سازمان ملل پول جمع کنیم؛ چون عربستان گفته که حمایت خود را (از سازمان ملل ) قطع خواهد کرد. (آقای بان کی مون) از عربستان نترس زیرا مردم یمن را قتل عام می کند و نه سازمان ملل را.

هنگامی که بزرگ شوم و تحصیلاتم را تمام کنم، دبیرکل سازمان ملل خواهم شد و عربستان را محکوم خواهم کرد زیرا دوستم احمد  که در مدرسه کنارم می نشست را کشت. اگر آنها مرا تهدید کنند من از آنها نخواهم ترسید زیرا در آن زمان بزرگ شده ام.

من نامم را نمی نویسم زیرا عربستان مرا خواهد کشت و من نمی خواهم کشته شوم.

انتهای پیام/

 

ای کودک یمنی که روزگار به تو تلخ شده ...

دشمن سلاحش رو مستقیم به سوی تو و خانواده و هم وطنانت نشانه گرفته، دوستانت و عزیزانت هر روز پیش چشمان مضطربت به خاک و خون کشیده می شوند آن هم به جرم تشیع ...

گناه تو شیعه بودن هست... مکتبی که شیطان و حزبش هرگز دوست نداشته اند...

هر روز صدای هواپیمای جنگی قلب کوچکت رو می لرزونه و  با غرش خمپاره ها بدن های زیادی از هم دریده و دست و پاها ست که به هر طرف پرتاب می شن...

با خودت می گی مگر مردم دنیا این ضجه ها رو  نمی شنوند ... سازمان ملل این فاجعه را نمی بینه ؟؟؟!!!

دلت می خواد فریاد بزنی صدای اعتراض و یاری طلبی خودت رو به مردم دنیا برسونی...

می خواهی که سازمان ملل به داوری قدم پیش بگذاره و دستور توقف حملات رو بده،

پس قلم بر می داری و با دست هایی که از خون همبازی ها رنگین شده  نامه می نویسی به بان کی مون رئیس سازمان ملل... .

اما کودک یمنی بدون که تو درسهات رو اشتباه آموختی ، حقیقت رو به تو یاد نداده اند... تو مسیرت رو اشتباه رفتی... این راهش نیست.

تو باید بفهمی و ایمان بیاری که این مردم ملجأ تو نیستند ...آدم هایی که آسوده خاطر در سر زمین های خود قهوه می نوشند و روزنامه می خونند به روزمرگی خودشون سرگرمند!

این سازمان ملل و بان کی مون پناه تو نیست.

ملجأ و نجاتگر تو جای دیگر و کس دیگریست، یقین کن که صاحبی داری و باید دست یاری به سوی صاحب اختیارت دراز کنی؛ یعنی همانی که خداوند منجی مظلومان قرار داده ، رهایی ستمدیدگان فقط به وسیله اوست... .

همون طور که قوم موسی  وقتی گرفتار ستم فرعون شدند و راه نجات و منجی خود رو از او طلب کردند و موسی به یاریشان آمد... .

همونطور که روزگاران پیش مردم بحرین برای رهایی از چنگ حاکم ظالم از امام زمانشان طلب یاری کردند با راهکار او به رهایی دست پیدا کردند و خلاص شدند... .

پس تو هم از این  سنت های الهی درس بگیر و ملجأت رو بشناس... .

کودک یمنی ، به " بان کی مون " نامه ننویس و از او و امثال او چیزی نخواه... .

به امام زمانت استغاثه کن و با همه وجود از اون صاحب اختیار و نجاتبخش حقیقی یاری بخواه... .

کتابچه "اربعین، اجتماع قلب ها"

... وَ لَوْ أَنَّ أَشْيَاعَنَا وَفَّقَهُمْ اللَّهُ لِطَاعَتِهِ عَلَى اجْتِمَاعٍ مِنَ الْقُلُوبِ فِي الْوَفَاءِ بِالْعَهْدِ عَلَيْهِمْ لَمَا تَأَخَّرَ عَنْهُمُ الْيُمْنُ بِلِقَائِنَا وَ لَتَعَجَّلَتْ لَهُمُ السَّعَادَةُ بِمُشَاهَدَتِنَا عَلَى حَقِّ الْمَعْرِفَةِ وَ صِدْقِهَا مِنْهُمْ بِنَا فَمَا يَحْبِسُنَا عَنْهُمْ إِلَّا مَا يَتَّصِلُ بِنَا مِمَّا نَكْرَهُهُ وَ لَا نُؤْثِرُهُ مِنْهُمْ وَ اللَّهُ الْمُسْتَعانُ وَ هُوَ حَسْبُنَا وَ نِعْمَ الْوَكِيلُ .
الإحتجاج على أهل اللجاج    ج‏2   ص 499
بی تردید اجتماع و اصلاح قلوب شیعیان آرزوی قلبی مولایمان امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد ....
 محرم و مراسم و آئین های مقدس و با شکوه آن فرصتی است تا مؤمنین زیرخیمه این صاحب عزای دلسوخته و "پدر مهربان" مشق همدلی و همبستگی کنند.
گروه تحقیق و مطالعه "پدرمهربان" با هدف تذکّر به ارزش و جایگاه این پیوند مقدس و دعوت به آن ، به ویژه در ایام اربعین و حرکت عظیم و شکوهمند جهانی به مقصد بارگاه حسینی، اقدام به تهیه کتابچه ای به نام "اربعین،اجتماع قلب ها" در سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی نموده است.
علاقمندان و عزاداران گرامی می توانند برای تهیه کتابچه به شماره 09392404609 پیام ارسال نمایند.
ضمناً  قیمت هر کتابک 500 تومان است که صرف تأمین هزینه چاپ های بعدی خواهد شد.