نام کاربری:   کلمه عبور:        کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  |  ثبت نام
ای دنیا ! از من دور شو! افسارت را بر گردنت انداختم ، ترا رها کردم . من از چنگال تو رهائی یافته و از دامهای تو رسته ام و از لغزشگاههایت دوری گزیده ام. کجایند پیشینیانی که با شوخیهایت آنها را مغرور ساختی؟ کجا هستند ملتهائی که با زینتها و زخارف خود آنها را فریفتی؟ هان! آنها گورستانها و درون لحدها شده اند ای دنیا! سوگند به خدا اگر تو شخصی دیدنی و قالبی حسی بودی ، حدود خداوند را در مورد بندگانی که آنها را با آرزوها فریب داده ای بر تو جاری می ساختم. و کیفر پروردگار را در مورد ملتهائی که آنها را بهلاکت افکندی ، و قدرتمندانی که آنها را تسلیم مرگ و نابودی نمودی و هدف انواع بلاها قرار دادی در آنجا که نه راه پس داشته و نه راه پیش ، درباره ات بمرحله اجرا می گذاردم. هیهات! کسیکه که در لغزشگاههای تو قدم گذارد، سقوط می کند.کسی که بر امواج بلاهای تو سوار گردد، غرق می شود. اما کسی که از دامهای تو خود را برکنار دارد پیروز می گردد.آنکه از دست تو سالم رسته از این هیچ ناراحت نیست که معیشت او بتنگی گرائیده، چراکه دنیا در نظر او همچون روزی است که زمان زوال و پایان گرفتنش فرا رسیده. از من دور شو! سوگند بخدا من رام تو نخواهم شد تا مرا خوار سازی! و زمام اختیارم را بدست تو نخواهم سپرد که بهرکجا که خواهی ببری! بخدا سوگند – سوگندی که تنها مشیت خداوند را از آن استثناء میکنم – آنچنان نفس خویش را بریاضت وادارم که بیک قرص نان – هرگاه بآن دست یابم – کاملا متمایل شود و بنمک بجای خورشت قناعت نماید، و آنقدر از چشمانم اشک بریزم که همچون چشمه ای خشک ، دیگر اشکم جاری نگردد. آیا همانگونه که گوسفندان در بیابان شکم را پر می کنند و می خوابند ، و یا دسته دیگری از آنها در آغلها از علف سیر می شوند و استراحت می کنند ؛ علی هم باید از این دو زاد و توشه بخورد و باستراحت بپردازد؟ در این صورت چشمش روشن باد! که پس از سالها عمر به چهارپایان رها شده و گوسفندانی که در بیابان می چرند اقتدا کرده است !! خوشا به حال آن کس که وظیفه واجبش را نسبت به پرودگارش ادا کرده ، سختی و مشکلات را تحمل کرده ؛ خواب را در شب کنار گذارده تا آنکه بر او غلبه کند روی زمین دراز بکشد و دست زیر سر بگذارد و استراحت کند در میان گروهی باشد که از خوف معاد چشمهایشان خواب ندارد ، پهلوهایشان برای استراحت در خوابگاهشان قرار نگرفته ، همواره لبهایشان به ذکر پروردگار در حرکت است گناهانشان بر اثر استغفار از بین رفته ، آنها حزب الله اند آگاه باشید که حزب الله رستگارانند ؛.

کتابچه "اربعین، اجتماع قلب ها"

... وَ لَوْ أَنَّ أَشْيَاعَنَا وَفَّقَهُمْ اللَّهُ لِطَاعَتِهِ عَلَى اجْتِمَاعٍ مِنَ الْقُلُوبِ فِي الْوَفَاءِ بِالْعَهْدِ عَلَيْهِمْ لَمَا تَأَخَّرَ عَنْهُمُ الْيُمْنُ بِلِقَائِنَا وَ لَتَعَجَّلَتْ لَهُمُ السَّعَادَةُ بِمُشَاهَدَتِنَا عَلَى حَقِّ الْمَعْرِفَةِ وَ صِدْقِهَا مِنْهُمْ بِنَا فَمَا يَحْبِسُنَا عَنْهُمْ إِلَّا مَا يَتَّصِلُ بِنَا مِمَّا نَكْرَهُهُ وَ لَا نُؤْثِرُهُ مِنْهُمْ وَ اللَّهُ الْمُسْتَعانُ وَ هُوَ حَسْبُنَا وَ نِعْمَ الْوَكِيلُ .
الإحتجاج على أهل اللجاج    ج‏2   ص 499
بی تردید اجتماع و اصلاح قلوب شیعیان آرزوی قلبی مولایمان امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد ....
 محرم و مراسم و آئین های مقدس و با شکوه آن فرصتی است تا مؤمنین زیرخیمه این صاحب عزای دلسوخته و "پدر مهربان" مشق همدلی و همبستگی کنند.
گروه تحقیق و مطالعه "پدرمهربان" با هدف تذکّر به ارزش و جایگاه این پیوند مقدس و دعوت به آن ، به ویژه در ایام اربعین و حرکت عظیم و شکوهمند جهانی به مقصد بارگاه حسینی، اقدام به تهیه کتابچه ای به نام "اربعین،اجتماع قلب ها" در سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی نموده است.
علاقمندان و عزاداران گرامی می توانند برای تهیه کتابچه به شماره 09392404609 پیام ارسال نمایند.
ضمناً  قیمت هر کتابک 500 تومان است که صرف تأمین هزینه چاپ های بعدی خواهد شد.