نام کاربری:   کلمه عبور:        کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  |  ثبت نام

بسم الله الرحمن الرحیم

بشارت به ظهور مهدی(عج):

"خداوند او را با هدایت قرآن و دین حق فرستاده است. او را فرستاده است تا آن دین را بر تمامی دینها پیروز گرداند؛ هر چند مشرکان از فیروزی و فراگیری اسلام ناخشنود باشند. خداوند بر محمد و خاندان او درود بی پایان می فرستد."
یکی از مهمترین ویژگیهای اسلام به عنوان آخرین دین خدا آن است که خداوند آن دین را بر تمامی ادیان پیروز می کند. اسلام در سرتاسر جهان با سربلندی و سرافرازی بر همه ی دینها چیره می گردد و حضرت علی(ع) در هنگام شهادت به خوبی می داند که این آیه ی شریفه تحقق نیافته است. می خواهد با بیان این آیه آینده ی روشن اسلام را ترسیم کند. می خواهد در دلها امید را زنده گرداند. می خواهد در کالبد بی جان شیعیانش روح تلاش و حرکت بدمد. می خواهد به ظهور فرزندش حضرت مهدی(ع) بشارتی دوباره دهد. بیشتر هم در این باره در موارد گوناگون سخنان ارزشمندی را فرموده بود از جمله در تفسیر همین آیه از او نقل شده است که فرموده: صاحب این امر پنهان خواهد شد به خاطر آن که عدر او در این پنهانی کاملا روشن گشته است. چرا که فتنه د ردلها فراگیر می شود تا آنجا که نزدیکترین افراد به او- عموی آن حضرت- دشمن ترین وی ظهور او را با لشکریانی که دیده نمی شوند یاری می کند و دین پیامبرش را به دست توانمند او بر تمامی دینها پیروز می گرداند؛ هر چند که کافران از این پیروزی ناخرسند باشند.

برگرفته از کتاب : آخرین دیدار
تالیف : دکتر نادر فضلی

کتابچه "اربعین، اجتماع قلب ها"

... وَ لَوْ أَنَّ أَشْيَاعَنَا وَفَّقَهُمْ اللَّهُ لِطَاعَتِهِ عَلَى اجْتِمَاعٍ مِنَ الْقُلُوبِ فِي الْوَفَاءِ بِالْعَهْدِ عَلَيْهِمْ لَمَا تَأَخَّرَ عَنْهُمُ الْيُمْنُ بِلِقَائِنَا وَ لَتَعَجَّلَتْ لَهُمُ السَّعَادَةُ بِمُشَاهَدَتِنَا عَلَى حَقِّ الْمَعْرِفَةِ وَ صِدْقِهَا مِنْهُمْ بِنَا فَمَا يَحْبِسُنَا عَنْهُمْ إِلَّا مَا يَتَّصِلُ بِنَا مِمَّا نَكْرَهُهُ وَ لَا نُؤْثِرُهُ مِنْهُمْ وَ اللَّهُ الْمُسْتَعانُ وَ هُوَ حَسْبُنَا وَ نِعْمَ الْوَكِيلُ .
الإحتجاج على أهل اللجاج    ج‏2   ص 499
بی تردید اجتماع و اصلاح قلوب شیعیان آرزوی قلبی مولایمان امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد ....
 محرم و مراسم و آئین های مقدس و با شکوه آن فرصتی است تا مؤمنین زیرخیمه این صاحب عزای دلسوخته و "پدر مهربان" مشق همدلی و همبستگی کنند.
گروه تحقیق و مطالعه "پدرمهربان" با هدف تذکّر به ارزش و جایگاه این پیوند مقدس و دعوت به آن ، به ویژه در ایام اربعین و حرکت عظیم و شکوهمند جهانی به مقصد بارگاه حسینی، اقدام به تهیه کتابچه ای به نام "اربعین،اجتماع قلب ها" در سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی نموده است.
علاقمندان و عزاداران گرامی می توانند برای تهیه کتابچه به شماره 09392404609 پیام ارسال نمایند.
ضمناً  قیمت هر کتابک 500 تومان است که صرف تأمین هزینه چاپ های بعدی خواهد شد.