نام کاربری:   کلمه عبور:        کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟  |  ثبت نام

ثبت نام حساب جدید

ثبت نام کاربر جدید بسیار آسان است. با ثبت نام در این سایت شما به امکاناتی دسترسی پیدا خواهید کرد که برای کاربران مهمان در دسترس نیست. لطفا قبل از ثبت نام 'شرایط استفاده' و 'سیاست حفظ اسرار' را بخوانید. در هنگام بازدید از سایت به شما توصیه می شود قابلیت پذیرش کوکی ها را در مرورگر خود فعال کنید, زیرا بسیاری از امکانات سایت بر اساس کوکی ها می باشد.

مواردی که با ('*') مشخص شده اند حتما باید تکمیل شوند.

یک نام کاربری انتخاب کنید
یک کلمه عبور تنظیم کنید و آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
(توجه: کمترین طول کلمه عبور برای کاربران هست: 7)
توجه: بعد از اینکه ثبت نام شما بررسی و تائید شد, کلمه عبور شما به آدرس ایمیلی که اینجا وارد کرده اید ارسال خواهد شد.
شرایط استفاده را تایید کرده و اولویت ایمیل خود را انتخاب کنید
پاسخ به سوال امنیتی (جهت جلوگیری از ثبت نام خودکار رباتها و اسکریپت ها)
بررسی ورودی ها و اتمام ثبت نام توجه: هنگامی که همه اطلاعات مورد نیاز را وارد کردید بر روی 'بررسی ورودی های شما' کلیک کنید و در صورتی که خطایی دریافت نکردید بر روی 'اتمام ثبت نام ' کلیک کنید.

کتابچه "اربعین، اجتماع قلب ها"

... وَ لَوْ أَنَّ أَشْيَاعَنَا وَفَّقَهُمْ اللَّهُ لِطَاعَتِهِ عَلَى اجْتِمَاعٍ مِنَ الْقُلُوبِ فِي الْوَفَاءِ بِالْعَهْدِ عَلَيْهِمْ لَمَا تَأَخَّرَ عَنْهُمُ الْيُمْنُ بِلِقَائِنَا وَ لَتَعَجَّلَتْ لَهُمُ السَّعَادَةُ بِمُشَاهَدَتِنَا عَلَى حَقِّ الْمَعْرِفَةِ وَ صِدْقِهَا مِنْهُمْ بِنَا فَمَا يَحْبِسُنَا عَنْهُمْ إِلَّا مَا يَتَّصِلُ بِنَا مِمَّا نَكْرَهُهُ وَ لَا نُؤْثِرُهُ مِنْهُمْ وَ اللَّهُ الْمُسْتَعانُ وَ هُوَ حَسْبُنَا وَ نِعْمَ الْوَكِيلُ .
الإحتجاج على أهل اللجاج    ج‏2   ص 499
بی تردید اجتماع و اصلاح قلوب شیعیان آرزوی قلبی مولایمان امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد ....
 محرم و مراسم و آئین های مقدس و با شکوه آن فرصتی است تا مؤمنین زیرخیمه این صاحب عزای دلسوخته و "پدر مهربان" مشق همدلی و همبستگی کنند.
گروه تحقیق و مطالعه "پدرمهربان" با هدف تذکّر به ارزش و جایگاه این پیوند مقدس و دعوت به آن ، به ویژه در ایام اربعین و حرکت عظیم و شکوهمند جهانی به مقصد بارگاه حسینی، اقدام به تهیه کتابچه ای به نام "اربعین،اجتماع قلب ها" در سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی نموده است.
علاقمندان و عزاداران گرامی می توانند برای تهیه کتابچه به شماره 09392404609 پیام ارسال نمایند.
ضمناً  قیمت هر کتابک 500 تومان است که صرف تأمین هزینه چاپ های بعدی خواهد شد.